دانلود نرم افزار Bandwidth Monitor

Banwidth-Monitor

امروزه با رواج یافتن اینترنت های حجمی ، مدیریت میزان پهنای باند ارائه شده توسط شرکت های ارائه دهنده این نوع خدمات شبکه به امری مهم مبدل گشته است.

با توجه به اینکه یادداشت نمودن و ثبت اعداد کار آسانی نبوده و چندان دقیق نیز نخواهد بود. برای کنترل و مدیریت پهنای باند بهتر است از برنامه هایی که به همین منظور ساخته شده اند استفاده کرد. این نرم افزار برای کنترل و مدیریت پهنای باند بوده و کاربران می توانند از میزان مصرف روزانه خود به کمک نمودارها و ارائه گزارش ها به صورت دقیق مطلع شوند. بعنوان مثال کاربر می تواند از میزان پهنای باند مصرفی خود فقط برای دانلود در یک روز مطلع شده و یا حجم اطلاعات ارسالی را مشاهده و آن را بررسی کند.

این نرم افزار در عین حال به نمایش اطلاعات چندین اتصال بطور همزمان در روی شبکه پرداخته و قادر است که تمام اطلاعات را بطور همزمان با وقوع آن ها در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین شبکه های مختلف بر پایه اتصال به LAN را پشتیبانی می نماید. نمایش پهنای باند در شبکه های WAN و LAN ، توانایی قرار دادن میزانی معین برای یهنای مصرفی ، نشان دادن مقدار ارزشی نرخ ترافیک ، راائه گزارش از ساعت و تاریخ اتصال به شبکه در هر روز ، ضبط تمامی ترافیک ها در شبکه بصورت پست گزارشی ، قابلیت قرار دادن اخطار صوتی در زمان نزدیکی به پایان میزان پهنای باند مشخص شده و … همگی از ویژگی های این برنامه محسوب می گردد.

لینک دانلود Banwidth Monitor


دانلود نرم افزار Bandwidth Monitor