برق اضطراری UPS

 

با توجه مشکلات و اختلالاتی که قطع برق در عملکرد برخی از ماشین های صنعتی ، اداری و خانگی بوجود می آورد  ، تهیه  تجهیزات برق اضطراری و UPS از مهمترین مصائب مشتریان است. UPS مخفف واژه Uninterruptible power supply بوده که وظیفه اصلی آن تامین برق مورد نیاز در زمان قطع برق شهر بدون وقفه می باشد که از انواع آن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
-با عملکرد کشیک انفعالی یا آفلاین
-با تبدیل دوطرفه یا آنلاین
-در تعامل با خط
هر یک از انواع مختلف دارای مزایا یا معایب خاص خود هستند به عنوان مثال مدل آنلاین که دارای قابلیت های حذف نویز و تصحیح سطح ولتاژ در اکثر مدل ها و کیفیت و حساسیت بسیار بالاست و حتی در صنایع نظامی کاربرد دارد، دارای مصرف داخلی بالا و عمر کوتاه تر به دلیل ایجاد حرارت بیشتر و سیستم خنک کنندگی قویتر میباشد. لذا انتخاب نوع درست UPS با ظرفیت مناسب امری بسیار مهم در کاهش هزینه های آتی و برآورد نیازهای مشتریان خواهد بود.
این شرکت افتخار دارد تا با عرضه برند Prostar تولید کننده انواع UPS و باتری با بهتریت کیفیت و پایین ترین قیمت در بازار بتواند خدمت رسانی خود رادر این حوزه به انجام برساند . کارشناسان و متخصصین ما در این حوزه آماده هر گونه مشاوره در زمینه برق اضطراری می باشند .
خدمات دیگر ما در زمینه برق اضطراری تنها فروش ، نصب و راه اندازی نبوده و در زمینه تعمیرات انواع UPS ، تیم متخصصین ما آماده سرویس دهی به شرکت ها ، سازمان ها و حتی کاربران خانگی می باشد .

برق اضطراری UPS