تبلیغات و طراحی وب سایت مناسب از مهمترین جنبه های تجارت امروزی بوده و شرکت های فعال در زمینه های خرد و کلان جهت ادامه فعالیت و پیروز شدن در رقابت ، همچنین معرفی محصولات و خدمات خود نیازمند تفکر و برنامه ریزی بسیار قوی در این مهم می باشند.
با توجه به فراگیر شدن اینترنت حتی بر روی دستگاه های پرتابل نظیر موبایل و تبلت داشتن سایتی پویا که معرف شرکت ها و ادارات بوده لازمه ی حیات تجاری است که پارامترهای مختلف نظیر رعایت سبک بودن حجم صفحات ، طراحی ورنگ بندی مناسب ، جذابیت و پویا بودن بخش ها ، رعایت استاندارهای SEO جهت بالاتر آمدن رنک سایت در موتورهای جستجو نظیر Google و…
در این زمینه تاثیر گذار است.

 

 

طراحی وب سایت

گروه طراحی وب سایت توسعه فناوری ژیوان با هدف بهینه سازی در خصوص طراحی وب سایت و بالابردن میزان کارایی آن،طی سالها تجربه توانسته است تا دانش لازم را برای طراحی یک وب سایت ایده آل کسب و همگام با تکنیک های روز دنیا آن را به روز نگاه دارد. در حقیقت امروزه تبلیغات به عنوان مهمترین رکن در ارائه ی خدمات به مشتریان به حساب می آید و به طور کلی نقش تکنولوژی در عرصه ی خدمات از هر رسانه ی دیگری مهمتر و پر رنگ تر میباشد. دانستن نیازهای مخاطبین و بکارگیری تکنیک های صحیح در معرفی آنچه شما به عنوان خدمات یا محصول به مشتریان ارائه میدهید در واقع اصلی ترین موضوع قابل تامل در یک طراحی مناسب است. سهل الوصول بودن و آراستگی در طراحی و همچنین قابلیت به روزرسانی آسان توسط بخش مدیریت سایت یکی دیگر از عوامل مهم بشمار می آید. به عنوان مثال وب سایتی که از بخش مدیریت ضعیف برخوردار است این انگیزه را برای اپراتور بخش بروز رسانی سایت فراهم نمی کند تا بتواند همواره سایت را بروز رسانی کرده و مطالب جدید و عناوین مختلف مربوط با حیطه ی فعالیت در سایت قرار دهد. به همین دلیل در مرور زمان مطالب قدیمی شده و تعداد بازذیدکنندگان سایت به مراتب کمتر و کمتر خواهد شد. کوشش مجموعه ما بر این بوده تا فاکتورهای مختلفی را در مورد طراحی وب سایت های نوین مورد بررسی قرار داده تا عوامل موثر در راستای بهینه سازی طراحی وب سایت ، شناسایی و اجرا گردد.

 

برخی از سایت های طراحی شده توسط گروه توسعه فناوری ژیوان

فناوران ایمن ره آورد (فارکو)

فناوران ایمن ره آورد (فارکو)

یکتاصنعت الماس

یکتاصنعت الماس

برگ چرم

برگ چرم

روسری زوک

روسری زوک

مهرپردازش

مهرپردازش

درکو - درب ضد سرقت

درکو – درب ضد سرقت

طراحی وب سایت ، بهینه سازی و پشتیبانی سایت های خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.