حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store

از جمله امکاناتی که در ویندوز ۱۰ وجود دارد فروشگاه آن است که مدتی است پس از نصب جهت باز کردن آن با پیغام خطا مواجه می شویم. لذا در این متن سعی داریم به اختصار به آسان ترین روش حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store بپردازیم.

حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز - خطای Windows Store

فروشگاه ویندوز یا  Windows Store چیست؟

شرکت میکروسافت از نسخه ی ویندوز ۸ به بعد جهت راحت تر شدن نصب برنامه ها بخشی را به نام Windows Store در نسخه های خود اضافه کرده است.

هر کاربر می تواند با اکانت مایکروسافت خود وارد فروشگاه شده و با شارژ کردن آن اقدام به خرید برنامه های دلخواه خود نماید. همچنین تعداد زیادی از برنامه ها به صورت رایگان قابل استفاده می باشند.


آخرین مطالب مرتبط:


چرا با خطا در فروشگاه ویندوز مواجه می شویم

علت اصلی این خطا در Windows Store بسته بودن برخی از کشورها جهت دسترسی به این ابزار است.

نکته ی قابل توجه این است که همزمان با این اتفاق برخی از دیگر امکانات ویندوز نظیر دستیار Cortana و بخش Search نیز غیر فعال می شوند.

حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز - خطای Windows Store

روش حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store

برای حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store تنها کافیست مانند شکل زیر تنظیمات ویندوز خود را باز کرده و به بخش Region & Language بروید.

بنر خدمات شبکه

در بخش Country and region تنطیمات ویندوز خود را بر روی United States قرار بدهید.

حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز - خطای Windows Store

پس از این تنظیمات می توانید از فروشگاه و دیگر امکانات ویندوز خود لذت ببرید.

خواهشمندیم تجارب خود را در مورد حل مشکل ورود به فروشگاه Windows Store خطای 0X80131500 ویندوز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و ما را در بهبود مطالب این سایت یاری نمایید.


حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store

شرکت ژیوان ارائه دهنده خدمات شبکه شامل پشتیبانی شبکه , راه اندازی و نصب شبکه , طراحی شبکه , فروش تجهیزات شبکه , سرور و مجازی سازی,اتوماسیون صنعتی, خانه هوشمند

کلیدواژه: حل مشکل ورود به فروشگاه ویندوز – خطای Windows Store,مشکل دانلود از استور ویندوز ۱۰,مشکل استور ویندوز فون ۱۰,ارور استور ویندوز ۱۰,دانلود برنامه از store ویندوز ۱۰,مشکلات استور ویندوز ۱۰,ارور 0x80131500 در ویندوز ۱۰,مشکل دانلود از استور ویندوز,باز نشدن استور ویندوز۱۰, مشکل استور ویندوز۱۰