اتصال به کامپیوتر از راه دور بدون نیاز به تایید کاربر

ارتباط  با یم سیستم کامپیوتری از راه دور به جهت دسترسی به منابع برای بسیاری از افراد بسیار مفید و کارآمد میباشد . قبلا با نرم افزار AnyDesk که جایگزین بسیار خوبی برای نرم افزار TeamViewer بود آشنا شدید . امروز قصد داریم تا نحوه اتصال به کامپیوتر از راه دور بدون نیاز به تایید کاربر با نرم افزار AnyDesk را برای شما آموزش دهیم.

بنر خدمات شبکه

به صورت پیش فرض پس از نصب و اجرای نرم افزار AnyDes تصویر زیر نمایش داده میشود

اتصال به کامپیوتر از راه دور بدون نیاز به تایید کاربر با نرم افزار AnyDesk

در نظر داشته باشید this Desk در واقع ID و یا شماره ای است که دیگران نیاز دارند به شما متصل شوند.

Remote Desk شماره و یا آدرسی است که قرار است شما به آن سیستم متصل شوید .

به صورت عادی در مواقعی که شما بخواهید به یک سیستم کامپیوتری با استفاده از نرم افزار Any Desk متصل شوید میبایست کاربری که در مقصد قرار دارد با زدن بر روی دکمه Accept پس از درخواست شما ، به شما اجازه اتصال به آن کاپیوتر را بدهد .

این در مواقعی است که شما یا به صورت موقتی نیاز به اتصال به آن کامپوتر مورد نظر را دارید و یا اینکه کاربر مقصد میخواهد از هر بار اتصال شما اطلاع حاصل کند.

در مواقعی که شما میخواهید بدون نیاز به تایید کاربر در مقصد به کامپیوتر مورد نظر متصل شوید نیاز است تا مثل نرم افزار TeamViewer برای خود رمز اتصال تعریف نماید تا هم از ورود افراد ناشناس دیگر جلوگیری نمایید و هم اینکه پس از وارد کردن پسورد بدون نیاز به Accept توسط کاربر مقصد به آن متصل شوید .

تعریف پسورد یا رمز اتصال در نرم افزار AnyDesk :

برای ایجاد رمز عبور (password) تنها کافی است با زدن بر روی گزینه set password for unattended access کلیک نمایید

تعریف پسورد برای اتصال در نرم افزار AnyDesk

پس از کلیک بر روی گزینه بالا پنجره زیر باز شده و با انتخاب گزینه Enable Unattended Access پنجره پسورد برای شما باز میشود

بهترین نرم افزار جایگزین تیم ویور | نرم افزار AnyDesk

سعی کنید رمز عبوری مطمئن انتخاب نمایید :

بهترین جایگزین teamviewer

پس از کلیک بر روی دکمه Apply تنظیمات شده save میشود و پس از این شما میتوانید به این سیستم کامپیوتری از راه دور با استفاده از رمز عبور و بدون نیاز به تایید کاربر متصل شوید.

موفق باشید

اتصال به کامپیوتر از طریق اینترنت


اتصال به کامپیوتر از راه دور بدون نیاز به تایید کاربر با نرم افزار AnyDesk

شرکت ژیوان ارائه دهنده خدمات شبکه شامل پشتیبانی شبکه , راه اندازی و نصب شبکه , طراحی شبکه , فروش تجهیزات شبکه , سرور و مجازی سازی , اتوماسیون صنعتی , خانه هوشمند , قیمت دوربین مدار بسته , دستگاه گشت و نگهبانی