نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از راه دور مانند TeamViewer :

با توجه به اتفاقی که اخیرا در مورد محدود شدن کاربران ایرانی در استفاده از نرم افزار Teamviewer افتاده است ، تصمیم گرفتیم تا چند نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از راه دور مانند TeamViewer را معرفی کنیم.

نرم افزار Ammyy Admin :

این نرم افزار با حجم بسیار کم ( زیر ۱ مگابایت ) به عنوان نرم افزاری بسیار کارآمد و حتی بهتر از نرم افزار TeamViewer برای ارتباط ریموت در شبکه اینترنت مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و به دلیل حجم بسیار پایین شما میتوانید به عنوان مثال از طریق نرم افزار تلگرام ( Telegram ) و یا واتس اپ ( Whatsapp ) میتوانید آن را برای طرف مقابل ارسال کرده و از او بخواهید تا مانند نرم افزار TeamViewer ، آن را بر روی کامپیوتر خود نصب و اجرا نماید و اطلاعات اتصال را برای شما بفرستد.

توجه داشته باشید برخی از آنتی ویروس ها این نرم افزار را به عنوان ویروس شناسایی میکند و پس از اجرا آن را پاک میکنند . حتما قبل از اجرا آنتی ویروس سیستم را غیر فعال کنید .

برای دانلود نرم افزار Ammyy Admin از لینک زیر استفاده نمایید:

دانلود نرم افزار Ammyy Admin

پس از اجرای نرم افزار به صورت زیر برنامه اجرا میشود :

نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از را دور مانند TeamViewer

اینجا هم دقیقا مانند TeamViewer شما بایستی ID طرف مقابل را برای اتصال وارد نمایید و یا ID خود را برای اتصال به دیگران بدهید.

پس از درخواست اتصال به کامپیوتری که ID آن را وارد نموده اید برای کامپیوتر مقصد پیامی نشان داده میشود که شما قصد اتصال ریموت به کامپیوتر او را دارید و فرد مقابل میتواند سطح دسترسی شما را مشخص کرده و اجازه اتصال را با زدن دکمه Accept صادر نماید.

نرم افزار برای اتصال از راه دور به کامپیوتر - خدمات نصب شبکه

در نرم افزار TeamViewer شما پس از زدن ID بایستی Password اتصال را وارد میکردید و اتصال برقرار میشد.

 

اگر نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از راه دور مانند TeamViewer و یا Ammyy Admin را میشناسید لطفا برای ما ارسال نمایید.

نویسنده : علی قاسمی


نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از راه دور مانند TeamViewer

شرکت ژیوان ارائه دهنده خدمات شبکه شامل پشتیبانی شبکه , راه اندازی و نصب شبکه , طراحی شبکه , فروش تجهیزات شبکه , سرور و مجازی سازی,اتوماسیون صنعتی, خانه هوشمند

0
0
یک پاسخ به نرم افزار جایگزین و مشابه برای ارتباط از راه دور مانند TeamViewer
  1. سلام. من از نرم افزار TeamViewer برای نمایش اسلاید در مانیتور استفاده می کردم. ایا این نرم افزار هم همین قابلیت رو داره؟

    0

    0

[بالا]

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *