پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

امکان پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر خبر خوبی برای کاربران این برنامه هست، شما می توانید  از طریق مرورگر رایانه خود پست یا عکس های خود را در اینستاگرام آپلود کنید، بدون اینکه نیاز باشد برنامه ای را نصب کنید که ما در این آموزش ترفندهای مرتبط با آپلود عکس در اینستاگرام نسخه وب را توضیح میدهیم.

ابتدا در ویندوز مرورگر chrome خود را باز کرده سپس همانند شکل زیر گزینه ی  New incognito window را انتخاب کنید.

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

صفحه ای incognito window همانند شکل زیر باز می شود

*نکته: بد نیست بدانید برای حفظ امنیت کاربران از این حالت (incognito window یا حالت ناشناس) استفاده می شود، مرورگر شما در حالت ناشناس هرگز پیشینه ی وب گردی ، کوکی ها ، دانلود هیستوری شما را دخیره نخواهد کرد و به حسابهای شما وارد نخواهد شد، از این روش زمانی به کاربران عزیز توصیه می شود که برای انجام امور بانکی یا حتی چک کردن ایمیل و …  مجبور به استفاده از سیستم های دیگری مانند سیستم های کافی نت شده اند، برای اینکه اطلاعات کاربری ،رمز یا آدرس ایمیل خود در مرور گر ذخیره نشود از این روش باید استفاده کرد.

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

سپس همانند شکل زیر روی  More tools کلیک کرده و گزینه ی Developer Tools  را انتخاب کنبد .

آپلود عکس در اینستاگرام نسخه وب

همانند شکل زیر صفحه ای باز می شود که شما باید گزینه ی toggle Device toolbar انتخاب کنید .

آپلود عکس در اینستاگرام نسخه وب

بعد از انجام مراحل بالا شما می توانید به سایت Instagram رفته و login کنید سپس به شما صفحه ای همانند شکل بالا را خواهد داد که با استفاده از آن امکان آپلود کردن تصاویر دلخواه را دارید.

امیدواریم مطلب فوق توانسته باشد شما را در امر آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر و آپلود عکس در اینستاگرام نسخه وب یاری نماید.خواهشمندیم تجربیات خود را در این باره با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.