حذف ویروس taskngr

متاسفانه کاربرانی که سیستم هایشان آلوده به این ویروس taskngr.exe هستند آنرا با ویروس taskmgr.exe اشتباه میگیرند و برای حذف ویروس taskngr دچار مشکل می شوند. برای تشخیص این ویروس می توانیم عملکرد CPU و فن CPu در سیستم را زیر نظر بگیریم .

ابتدا شما می توانید به پنجره Task Manager رفته سپس در تب Processes همانند تصویر زیر ویروس Taskngr.exe و مقدار مصرف CPU را مشاهده کنید.

اگر پروسه ی Taskngr.exe را ببندید باز مشاهده خواهید کرد که بصورت automatic دوباره Run خواهد شد.

 

حذف ویروس taskngr

حال برای حذف کردن این ویروس دو روش کاملا تست شده وجود دارد:

روش اول:

ابتدا سیستم را ریست کرده و با حالت SafeMode وارد ویندوز شوید سپس پنجره Task manager را باز کرده و ویروس مربوطه را در تب Processes بیابید.

روی آن راست کلیک کرده و سپس در منوی باز شده گزینه ی Open File Location را انتخاب کنید تا پوشه ی مربوط به این ویروس را باز کند.

حذف ویروس taskngr

 

سپس بعد از باز شدن پوشه مربوط به ویروس taskngr.exe محتویات داخل پوشه را پاک خواهیم کرد و سپس سیستم را ریست میکنیم با ویندوز بالا می آییم.

احتمال زیاد ویروس پاک شده و دیگر اجرا نمیشود اما اگر به هر دلیلی دوباره ویروس را در لیست Task Manager مشاهده کردید از روش دوم استفاده نمایید.

 

حذف ویروس taskngr

روش دوم :

آخرین ورژن malwarebytes را دانلود کنید سپس نصب نمایید و بگذارید درایو مربوط به ویندوز را اسکن کند . با این نرم افزار می توان ویروس taskngr.exe را برای همیشه پاک کرد.

امیدواریم مطلب فوق توانسته باشد شما را در امر آموزش حذف ویروس taskngr یاری نماید.خواهشمندیم تجربیات خود را در این باره با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

 


حذف ویروس taskngr

شرکت ژیوان ارائه دهنده خدمات شبکه شامل پشتیبانی شبکه , راه اندازی و نصب شبکه , طراحی شبکه , فروش تجهیزات شبکه , سرور و مجازی سازی , اتوماسیون صنعتی, خانه هوشمند

 

2
0

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *