حذف ویروس taskngr

متاسفانه هکرها با گسترش بازار Miner و BitCoin بد افزاری به نام Taskngr.exe ساخته اند که با آلوده شدن هر سیستم بصورت over load از سخت افزار مانند Cpu , Ram  و … برای عملیات Minig  استفاده می کنند و اگر چاره ای برای حذف ویروس taskngr  نیندیشیم به قطعات سخت افزاری سیستم آسیب جدی می رساند. (لطفا ما را در خدمات شبکه دنبال کنید)

حذف ویروس taskngr

برای تشخیص این ویروس، ابتدا پنجره Task Manager را باز کرده سپس به تب Processes رفته (همانند تصویر زیر) تا پروسه ی Taskngr.exe را مشاهده کنید. اگر این پرسه را ببندید متوجه خواهید شد  بصورت automatic دوباره Run می شود.

حذف ویروس taskngr

حال برای حذف کردن این ویروس دو روش کاملا تست شده وجود دارد:

روش اول:

ابتدا سیستم را ریست کرده و با حالت SafeMode وارد ویندوز شوید سپس پنجره Task manager را باز کرده و ویروس مربوطه را در تب Processes بیابید.

روی آن راست کلیک کرده و سپس در منوی باز شده گزینه ی Open File Location را انتخاب کنید تا پوشه ی مربوط به این ویروس را باز کند.

حذف ویروس taskngr

سپس بعد از باز شدن پوشه مربوط به ویروس taskngr.exe محتویات داخل پوشه را پاک خواهیم کرد و سپس سیستم را ریست میکنیم با ویندوز بالا می آییم.

احتمال زیاد ویروس پاک شده و دیگر اجرا نمیشود اما اگر به هر دلیلی دوباره ویروس را در لیست Task Manager مشاهده کردید از روش دوم استفاده نمایید.

حذف ویروس taskngr

روش دوم :

آخرین ورژن malwarebytes را دانلود کنید سپس نصب نمایید و بگذارید درایو مربوط به ویندوز را اسکن کند . با این نرم افزار می توان ویروس taskngr.exe را برای همیشه پاک کرد.

امیدواریم مطلب فوق توانسته باشد شما را در امر آموزش حذف ویروس taskngr یاری نماید.خواهشمندیم تجربیات خود را در این باره با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.